• Manufacturer: Ariostea
  • Price category: середня
  • Using: для підлоги, для стін
  • Catalog: Ariostea Fragmenta
  • Request price, availability and timing

Ariostea Fragmenta

На виставці Cersae 2019 була зображена керамогранітна плитка від фабрики Ariostea колекції Fragmenta, яку виготовили відповідаючи сучасним технологіям Full Body. Малюнок проходить через всю товщину плити – так само як в природньому камені, але плита міцніша і більш технологічна.

Світ, це абсолютно досконалий елемент, сутність якого відображена в чистому дизайні. Внутрішні і зовнішні поверхні які одягнені в нову елегантність.

Шість приголомшливих кольорів плитки з імітацією каменю Ariostea Fragmenta. Природний Терраццо який відображено в камені з шістю приголомшливих кольорів

Arlecchino Fragmenta – насичений бежевий з коричневими вкрапленнями

Bianco Greco Fragmenta – білий з світло – сірими вкрапленнями

Grigio Luminoso Fragmenta – насичено сірий з темними вкрапленнями

Botticino Dorato Fragmenta – темно бежевий з світлими вкрапленнями

Grigio Milano Fragmenta – насичений сірий колір

Nero Ombrato Fragmenta – чорний зі світлими вкрапленнями

Ariostea, відома її давніми традиціями в області досліджень і розробок технологій, представляє FRAGMENTA Full Body, колекцію всього тіла з ефектом каменю з дивовижними технічними характеристиками і непідвладною часу витонченістю.

Керамогранітна плитка може застосовуватися як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт. Максимальні показники зносостійкості дозволяють використовувати цю плитку навіть в самих високонавантажених приміщеннях.

Ця італійська плитка випускається в розмірах 60х120см, 60х60см, і 30х60см, товщиною 10мм. В асортименті колекції є також спеціальні елементи – сходинки в 3-х відомих розмірах 60х30см, 120х30 і два види сходинок з капіносом 120х34см. Так само в колекції є плінтуса 6,5х60см і мозаїка в розмірі 60х30см.

Обробка доступна для кожного кольору:

Levigato Lucidato – полірована (лапатірованая)

Soft R10 – ця поверхня коефіцієнт ковзання R10

Strutturato R10 – структурована поверхня коефіцієнт ковзання R11 підходить для вулиці і мокрих приміщень.

Вибрати і замовити керамограніт Ariostea Fragmenta Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул. Василя Тютюнника 37/1, тел. +38 (050) 333-6-777.