Ariana Ceramica

Ariana Ceramica пропонує керамогранітні покриття і елегантні та інноваційні керамогранітні підлоги з сучасним смаком. Слідуючи шляху стилістичного і технологічного розвитку, що почався відразу після придбання ABK Group.

Поверхні з високим декоративним потенціалом і легко скоординовані один з одним з акцентом на дизайн домашньої системи і, зокрема, обстановку ванної кімнати. Не ігноруючи місцями, більш широко використовуються для гостинності, як в роздрібній торгівлі, так і в готелі. Асортимент Ariana розробляє типові матеріали домашнього дизайну з дивовижними ефектами дерева. Текстурами, які відтворюють натуральні камені і найдорогоцінніші мармури. Також більш незвичайні поверхні, натхненні тканиною і шкірою, для задоволення потреб дизайнерів. Дизайнерів інтер’єру або споживачів, які уважно стежать за стилем і тенденціями.

Технологічна еволюція Ariana спрямована на підвищення технічних характеристик керамогранита і кераміки, що сприяє функціональності і простоті застосування. Оскільки Ariana є синонімом пропозицій, інноваційних рішень в області дизайну і монтажу для внутрішніх і зовнішніх покриттів.

Вибираючи італійську керамічну плитку Ariana ви отримуєте високу якість і сучасний дизайн за відмінною ціною.