Atlas Concorde 3D Wall

Atlas Concorde 3D Wall – це розкішні тривимірні покриття. Завдяки мальовничій грі світла і тіні надають стінам чарівний і дивно динамічний вид. Яскраві скульптурні ефекти стають стильним і функціональною прикрасою рельєфних тривимірних стін в готелях, кафе, ресторанах.

Тривимірна настінна плитка Atlas Concorde володіє сатинованою поверхнею, дивно м’якою і шовковистою, що підсилює декоративний ефект покриттів. Промениста оксамитова глазур підкреслює форму рельєфу, елегантно оживляючи поверхню під впливом як природного, так і штучного світла. На глянцевих плитках яскравість глазурі народжує граціозні дзеркальні відблиски. Геометричні візерунки, звивисті мотиви, багатогранні форми і елегантну хвилястість. Прості лінійні або сітчасті рельєфи 3D Wall створюють дивовижні оптичні ефекти, які витончено грають під впливом світла.

Плитка Atlas Concorde. Колекції 3D Wall доступна в двох видах фінішного покриття – матового і глянцевого. І в двох розмірах – 30,5×56, 40х80 і 50х110 см. Так само є мозаїка формату 30,5×30,5 см.

Вибрати і замовити плитку колекції 3D Wall. Фабрики Atlas Concorde ви можете в нашому салоні Frotelly. В Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1