Atlas Concorde

Atlas Concorde – технологічна італійська фабрика по виробництву керамічної плитки. Компанія протягом довгих років задає модні тенденції світу керамічних покриттів. Роки старанної роботи закріпили за фабрикою лідерство, що підтверджено високими показниками продажів.Підприємство здійснює свою діяльність з 1969 року. На сьогоднішній день фабрики з виробництва плитки Атлас є в США, Китаї, Росії і Франції. Щороку підприємства виробляють 13 млн. Кв.м продукції. Високотехнологічне обладнання, якісна сировина, новаторські ідеї дизайну – ось чому італійська плитка Atlas Concorde вважається кращою з кращих.


Купити плитку Атлас Конкорд сьогодні можна в усьому світі, Україна не виняток. Ми прямий постачальник в Україну і пропонуємо найкращі ціни і терміни поставки на продукцію фабрики. Салон Frotelly в Києві пропонує нові актуальні колекції, за допомогою яких ви зможете створити в своєму будинку автентичну атмосферу.

Вишуканість в кожній колекції

Плитка Atlas Concorde – це те покриття, заради якого варто затіяти новий ремонт. В цей матеріал закохуєшся з першого разу і на все життя. Дивно, як протягом 50 з гаком років фабриці вдається випускати все нові і нові колекції і кожен раз викликати захват у покупців по всьому світу.

Скачати генеральний каталог Atlas Concorde можна тут

Зверніть увагу на колекцію Атлас Конкорд Етик – плитка для підлоги, що імітує цінні породи дерева. Таке покриття служить десятиліттями! Плитка для ванних кімнат колекції Atlas Concorde Radiance наповнює приміщення ледь вловимими відблисками. А серія Marvel Wall передає пишність натурального мармуру. Atlas Concorde Marvel настільки популярна колекція, що за останні 10 років існує вже більше 12 модифікацій цієї колекції. З 2019 року колекція доступна і у вигляді великоформатної плитки. І як керамограніта для стільниць.


Кожна колекція плитки Атлас Конкорд – це достаток квітів, відтінків і фактур. Відкриваючи каталог, ви будете вражені майстерними орнаментами і блискучим декором. Рекомендуємо звернути увагу на дизайн ванних і гостінних запропонованих в каталогах компанії Атлас Конкорд.


Кожен інтер’єр опрацьовано видатними італійськими дизайнерами може надихнути на створення вашого неповторним інтер’єру. Окремо зверніть увагу на комбінацію керамічної плитки і мозаїки, і співвідношення кольорів на стіни і підлогу плитки. Ця колекція яка складаеться тільки з настінної плитки, компанія пропонує використовувати плитку для підлоги з інших своїх колекцій. На фотографіях проектів вказано яка плитка використовувалася на стінах і яка на підлозі.


Асортимент вражає навіть дизайнерів – адже з цією керамогранітною плиткою можна втілити приголомшливі проекти. Atlas Concorde це не тільки керамічна плитка і керамограніт для внутрішніх робіт, це ще й цілий напрям плитки для вулиці товщиною 20мм, яку можна використовувати без фундаменту. Як і решта продукції фабрики ця керамогранітна плитка може бути в найрізноманітніших обробках – під бетон, під дерево, під камінь і під мармур.

Дізнатися ціну на плитку Atlas Concorde ви можете у наших менеджерів. Ми розрахуємо необхідну кількість і доставимо протягом 2-х тижнів.