Atlas Concorde Brave

Колекція Atlas Concorde Brave Floor & Wall – універсальний асортимент який складається з підлогового керамограніта і настінної плитки з білої глини. Це поєднання утворює комплексний проект для облицювання ванних кімнат і інших приміщень. Реалістично відтворює красивий вид рідкісних природних каменів. Використання італійської плитки під камінь стало новим трендом в дизайні. Трохи втомлені від мармуру і дерева, дизайнери та архітектори знову побачили природну красу в натуральному камені. Фабрика Atlas Concorde, як один з лідерів ринку, не могла проігнорувати вимоги провідних світових дизайнерів і архітекторів. І результатом стала колекція Brave. Містить в собі весь набір необхідних форматів і кольорів. Який потрібен для реалізації будь-якого сучасного проекту.

Atlas Concorde Brave Floor імітує натуральний камінь і представлений в п’яти м’яких кольорах. Від теплого білого до глибокого антрацитового, через різні відтінки сірого. Згідно з актуальними тенденціями дизайну: Brave Gypsum, Brave Pearl, Brave Grey, Brave Earth і Brave Coke.

Італійський керамограніт Атлас Конкорд Брейв виготовляється в 5 сучасних форматах:

  • 75х150 см
  • 75х75 см
  • 45х90 см
  • 60х60 см
  • 30х60 см

З матовою поверхнею R9. Структурна поверхня R11 доступна тільки для керамограніта формату 30х60 см. Її, як і інший керамограніт цієї колекції можна використовувати для екстер’єрів. Мультиформатність дозволяє створювати особливі проекти. В яких природність буде підкреслена не тільки повторенням текстури, але і різним форматом. У цього набору високі експлуатаційні характеристики. Її можна використовувати не тільки для будинку, але і для приміщень з високою прохідністю, як всередині так і зовні приміщень.

Atlas Concorde Brave буде відмінним вибором для реалізації будь-якого проекту в актуальному стилі. Наприклад для сучасної вітальні, або яскраве рішення для фасаду будинку або для реалізації ультрасучасних ландшафтних рішень. При комбінації з настінною плиткою з цього асортименту, створення актуальної і цікавої ванної кімнати гарантовано!

Вибрати і замовити плитку колекції Brave Floor фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1