Atlas Concorde Brick Atelier

Колекція Atlas Concorde Brick Atelier продемонстрована ​​керамогранітною плиткою класичного дизайну, призначеної для облицювання стін. Серія випускається в компактному форматі 8×31,5 см і представлена ​​в 10 вишуканих відтінках. 7 з яких імітують рідкісні сорти італійського мармуру. А саме Statuario Select, Calacatta Extra, Carrara, Silver Dream, Noir St. Laurent, Persian Jade, Royal Gold. І 3 однотонних фонових плитки, відтінку – Black Bevel, Silver Bevel і White Bevel, виконаних в об’ємній формі.

Незвичайний, подовжений формат дозволяє використовувати колекцію Brick Atelier для облицювання поверхонь нестандартного розміру. А також істотно збільшує кількість варіантів можливого ​​укладання. Використання в оформленні приміщення двох контрастних, або навпаки, близьких один до одного відтінків Brick Atelier. Використання декоративних елементів дозволить створити свій власний неповторний образ просторів. Настінну плитку Brick Atelier характеризує яскрава глазурована поверхня з дзеркальним блиском.

Шикарні плитки для стін. Brick Atelier поєднують високу декоративність маленького ректифікованого формату 8×31,5 см з перевагами кращої кераміки з білої глини. Ошатним блиском глазурі, легкістю укладання, простотою догляду та свердління отворів для кріплення предметів інтер’єру.

Вибрати і замовити плитку колекції Brick Atelier, фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1