Atlas Concorde Brilliant

Знято з виробництва

Колекція Atlas Concorde Brilliant – керамічна плитка з білої глини в форматі 40х80 і 20х80 см. Фабрика являє дизайн, пронизаний вишуканістю і красою. Brilliant – нова колекція облицювальної плитки з космополітичним характером. Створена для оформлення розкішних і вишуканих ванних кімнат з неповторним і ефектним стилем. Сатинована поверхня Brilliant характеризується вишуканим малюнком смуг тон в тон. Цінність якого підвищують блискучі нитки, накладені на злегка рельєфну матову фактуру. М’якість якої нагадує основу найцінніших видів оббивних тканин.

Колекція Brilliant пропонується в семи відтінках: Champagne, Sable, Chocolat, Aurore, Greige perle, Bleu, Nocturne. Atlas Concorde поряд з теплими нейтральними тонами, Діамант пропонує трендові кольори, такі як Greige Perle і Bleu, а також елегантні кольорові поєднання Black і White.

Настінну плитку Atlas Concorde доповнюють кілька декоративних ліній. Ефектна Acanthe, класична Damasque, романтична Fleurs, Diamant із суворим ромбоподібним малюнком і Arabesque (у вузькому форматі 20х80 см).

Вибрати і замовити плитку колекції Brilliant фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1