Atlas Concorde Diamante

Знято з виробництва

Atlas Concorde Diamante – надійна і чарівна колекція. У ній технічні характеристики стають опорою естетичних і тієї елегантності, яка не змінюється з часом. Diamante приносить з собою найвищі цінності керамограніта, зробленого в Італії. Atlas Concorde виступає як ініціатор: високі і точні норми, вишуканий стиль, дбайливе ставлення до навколишнього середовища – сертифікат Ecolabel.

Високі технічні властивості роблять колекцію Diamante ідеальної для застосування в торгових і громадських об’єктах архітектури. Сильного навантаження і інтенсивного руху, вона гарантує відмінні експлуатаційні параметри.

Графіка Diamante характеризується плавним колірним варіюванням, збагаченим прожилками і ефектами руху. Які надають незвичайну глибину поверхні, підкреслюючи естетичну цінність кожного проекту.

Atlas Concorde – це проектна поправка чудових технічних характеристик, вивчених для реалізації архітектурних об’єктів великих розмірів, де рухається інтенсивний людський потік. Надійний і чарівний асортимент, в технічних характеристиках стають опорою естетичних, і тієї елегантності, яка не діє з часом.

Виготовляється в чотирьох форматах:

  • 60х60 см
  • 30х60 см
  • 45х45 см
  • 30х30 см

Вибрати і замовити плитку колекції Diamante фабрики Atlas Concorde ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1