Atlas Concorde Dwell Floor

Дивовижна керамогранітна поверхня Atlas Concorde Dwell Floor. Вона імітує смолу яка розгладжена шпателем – виразну, променисту, м’яку і приємну на дотик. Напівполірована поверхня з точністю відтворює приємний блиск і легкі нерівності, що залишаються після нанесення смол вручну.

Колекція Atlas Concorde Dwell в сучасному дусі, призначена для тих, хто не боїться сміливих експериментів. Дизайн Dwell відтворює відтінки і типову нерівномірність поверхні цементу і смоли. Включно з неоднорідністю кольору, лусочками і гранулами. Вид характеризує мікроструктура, яка робить ефект укладання ще більш реалістичним на дотик. Колірна гамма дозволяє грати з чергуванням теплих і холодних тонів, з відтінками або акцентами, щоб зробити простору ще більш оригінальними і живими. Передовий за якістю керамограніт викликає в пам’яті урбаністичний характер матового цементу, розгладженим шпателем вручну. Вишукана яскравість виду зі штукатуркою, м’якою і приємною на дотик. У лаппатірованної версії Atlas Concorde Dwell створює відбиття світла, що підкреслюють невеликі нерівності на поверхні.

Атлас Конкорд Двелл Флор

Плитки Atlas Concorde Dwell відтворюють всі особливості вихідного матеріалу: колірні нюанси, нерівність фактури, гранули, включення. М’яка мікроструктура форми робить вкрай реалістичним ефект ручної обробки. Яскравий дизайн, динамічна настінна плитка з білої глини. Вона відтворює майже невловимі борозенки і променисті відтінки, неоднорідність синтетичних смол, народжуючи на стінах стильний опалесцентний блиск. М’які теплі і холодні тони доповнюються двома яскравими кольоровими акцентами – і покриття набувають розкішну жвавість.

Керамограніт і настінна плитка з білим корпусом. Натхненний світом шліфованого бетону і синтетичних смол, для покриття приміщень в сучасному стилі авангардних і оригінальних архітектурних просторів. Колірна гамма включає відтінки, створені з урахуванням різних потреб і стилів оформлення інтер’єру. Палітра включає в себе природні і нейтральні кольори, які підходять для підлоги і стін, і два синтетичних відтінки для сміливих проблисків кольору на стінах.

Велике розмаїття кольорів Atlas Concorde Dwell. Форматів і декору у вигляді звичайної мозаїки і мозаїки з 3D ефектом. Вони дозволять Вам створити простір зі своєю власною енергією – яскравою і безмежною. Доступні розміри: 75х150, 45х90, 75х75, 60х60 і 30х60 см.

Вибрати і замовити плитку колекції Dwell Floor фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1