Atlas Concorde Etic PRO

Atlas Concorde Etic Pro, яскравий характер елітних порід деревини оживляє колекцію елегантністю керамогранитної плитки. Поверхня плиток відрізняється приємним динамізмом і дивовижною глибиною малюнка. З граничним реалізмом відтворює кожну деталь натуральної дерев’яної дошки.

Etic PRO пропонує багату гаму керамогранітних плиток під дерево для красивого і функціонального оформлення внутрішніх і зовнішніх просторів. Багатий набір плиток Atlas Concorde з фактурою ексклюзивних порід деревини доступний в різних варіантах поверхні – для інтер’єрів і для вулиці. Це дозволяє створювати цілісні дизайнерські проекти. В яких зовнішній простор є природним продовженням внутрішніх. М’який на дотик керамограніт Etic Pro з точністю відтворює багатство малюнка і природні нерівності необробленої деревини. Перетворюючи інтер’єр у справжній оазис комфорту і благополуччя. Тепла «деревна» фактура керамограніта Atlas Concorde реалістично імітує м’які рельєфи, глибокі прожилки, контрастні сучки венеціанських причальних палів. Особливу ошатність надає обстановці декор з плашок, покладених італійською ялинкою – перпендикулярно один одному. До елегантності деревного малюнка додається висока стійкість керамограніта. А саме до води і вологи – обов’язкова характеристика для матеріалів, використовуваних в обробці СПА-просторів.

Атлас Конкорд Етик Про

Etic PRO з граничною точністю відтворюють чудові деталі, природні нерівності, прожилки, сучки чотирьох елітних і яскравих за характером порід деревини, які лягли в основу створення колекції. Багатство, енергійна натуральність, злегка розмашистий малюнок поверхні ефектно підкреслені великими форматами. Асортимент Atlas Concorde Etic Pro розширена мозаїкою для стін Industrial 3D, традиційної мозаїкою «ялинка», унікальними Chevron і Tatami. Розкішна палітра керамогранітних плиток і спецелементів дозволить вам прекрасно і функціонально оформити інтер’єр. Безпориста площина керамограніта не втратить привабливості і не обтяжить вас трудомістким доглядом. Ваш екстер’єр щоразу буде виглядати швидко, сучасно, елітно.

Плитка виготовляється в трьох різних формах обробки – матова і напівполірована в трьох форматах:

  • 25х150 см
  • 22,5х90 см
  • 15х90 см

Плитка для зовнішнього застосування товщиною 20 мм, і в форматах:

  • 30×120 см
  • 60×60 см

Вибрати і замовити плитку колекції Etic PRO фабрики Atlas Concorde ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1