Atlas Concorde Evolve

Знято з виробництва

Atlas Concorde Evolve фактура яка імітує розгладжений шпателем цемент в сучасному по виду керамограниту. Завдяки багатству малюнка поверхні і характерним для кращої кераміки Атлас Конкорд, технічним характеристикам Evolve набуває статусу цінної інтер’єрної обробки.

Evolve пропонує вісім рішучих колірних інтерпретацій оригінального матеріалу. Дві з яких з металевим блиском (Silver і Iron). Колекція представлена ​​в трьох варіантах обробки поверхні. А саме: матовому, який зберігає природний вигляд матеріалу, шліфованої, що нагадує м’якість натуральних смол, і структурному, ніби відтворює відбиток опалубки на цементі. Структурні плитки Atlas Concorde ідеальні для укладання на вулиці. Де вони забезпечують стійкість і безпеку покриттів (R11 і A + B + C); стінам ж вони надають сильний, рішучий вигляд. Плити 60×120 см і новий формат 75×75 см пропонують архітекторам і дизайнерам величезний оформлювальний потенціал. Легко вписуючись в самі різні контексти.

Вибрати і замовити плитку колекції Evolve. Фабрики Atlas Concorde ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1