Atlas Concorde Mark Floor

Колекція Atlas Concorde Mark Floor елегантно і виразно поєднує в єдиному проекті різноманітні сучасні матеріали. А саме: цемент, смолу, камінь, мармур, окислені метали, дерево. Різні види поверхонь і численні формати підсилюють оформлювальний потенціал колекції. Дозволяючи створювати оригінальні інтер’єри та екстер’єри в дусі мегаполісу.

Колекція пропонує шість колірних варіантів: Gypsum, Pearl, Chrome, Clay, Tobacco і графіт. Виражена колірна різнорідність дана різноманітністю, надихнули графіком матеріалів – цементу, окисленого металу, каменю, дерева. Доступна в трьох видах обробки: матова, структурна і напівполірована.

Матова обробка поверхні Mark Floor з оригінальним постіндустріальним звучанням відображає приємну нерівність і просту красу цементу. Структурна обробка Atlas Concorde поверхні дає життя міцному матеріалу з яскраво вираженими рельєфами. Що забезпечує відмінні експлуатаційні показники в зовнішніх умовах і вологих просторах. Проект також включає плитки форматом 30×60 і 60×60см, товщиною 9мм. І Lastra 60×60 товщиною 20 мм для укладання на вулиці, з тим же малюнком поверхні Mark Floor, що і у структурних плиток. Завдяки акуратній шліфовці матеріалу Atlas Concorde, дивовижна гра світла ошатно розсипається по дзеркальній поверхні облицювання. Приємні «недосконалості» надають покриттю гранично натуральний вигляд, який оригінально інтерпретує розкішний малюнок мармуру.

Вибрати і замовити плитку колекції Mark Floor фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1.