Atlas Concorde Marvel Gems Wall

Колекція італійської плитки Atlas Concorde Marvel Gems Wall. Це ідеальний варіант для обробки стін як житлових, так і комерційних приміщень. Можна використовувати в готелях, шоу-румах, кафе, SPA-центрах, ресторанах, галереях, ванних кімнатах, в вітальні та спальній кімнати і тд. Разом з тим, блискучий малюнок гранітної крихти доповнена унікальними технічними характеристиками керамограніта. І всі вони можуть бути виготовлені в двох розмірах 50х110 см, 40х80 см. Комбінація форматів дозволяє зробити укладку більш цікавою. А фінішне глянсове покриття допоможе відчути всю різноманітність природних матеріалів, у створеній атмосфері в повній мірі. Натуральні і природні текстури мармуру, разом з перевіреним часом естетичним рішенням, це завжди свіжо і модно.

Ефект граніту

Atlas Concorde Marvel Gems Wall буде просто ідеальним вибором для дизайну інтер’єру в сучасному стилі. Традиційний вплив італійської архітектури просто і чітко передано в даному асортименті. Насиченими і багатими кольорами, а, також, дзеркальному покритті. Шість найкрасивіших відтінків плитки під граніт представлено в наборі Marvel Gems Wall. Цей керамограніт змусить по-новому дивитися на класичний граніт. Адже непомітні відтінки мармуру в поєднанні з дрібною гранітною крихтою ідеально підійдуть для фонового укладання стін, зробивши акцент на яскравих дрібницях.

Єдиний яскравий колір в асортименті це Marvel Gems Wall Terrazzo Blue. Який виконан в синьому кольорі з чорною і світло блакитною гранітною крихтою. Решта відтінків пропонуються в більш приглушених і пастельних тонах. Marvel Gems Wall Terrazzo White – білий мармур з дрібною сірою крихтою. Marvel Gems Wall Terrazzo Grey – блискучий сірий колір, на якому дуже ефектно виглядає на тон світліше гранітна крихта. Світло сірий мармур з перловим блиском Marvel Gems Wall Terrazzo Pearl. Marvel Gems Wall Terrazzo Cream світло бежевий відтінок з крихтою на тон яскравіше. І дуже цікаве рішення виконання плитки, це Marvel Gems Wall Palladiana Carrara – поєднання маленьких шматочків керамограніта різних форматів в сірому кольорі.

Колекція під граніт Marvel Gems Wall не тільки володіє гладкою текстурою. Вона в першу чергу міцна, довгий час зберігає первинний зовнішній вигляд і дуже легка в догляді.

Вибрати і замовити плитку колекції Marvel Gems Wall фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1