Atlas Concorde Marvel Gems Floor

Колекція плитки Atlas Concorde Marvel Gems Floor – це поєднання стилю і розкоші підлогового покриття. Плитка під мармур, яка несе в собі, дзеркальний ефект, виконується в восьми доступних відтінках. Marvel Gems Floor Terrazzo White – білий мармур з гранітною крихтою. Marvel Gems Floor Terrazzo Cream – ніжно рожевий відтінок з дрібкою яскравішого кольору. Світло сірий Marvel Gems Floor Terrazzo Pearl. І на тон темніше сірого Marvel Gems Floor Terrazzo Grey з дрібкою білого кольору. І насичено чорний Marvel Gems Floor тераццо Black з малюнком гранітної крихти в один колір. Доступні в глянсовому і матовому фінішному покритті.

Три інші забарвлення під граніт зроблені в кольорі Marvel Gems Floor Palladiana Carrara. На поверхні відображений малюнок з нарізки маленьких шматочків мармуру різних розмірів і форми. Сірий Marvel Gems Floor тераццо Mix Cold і бежевому Marvel Gems Floor тераццо Mix Warm з малюнком подрібненої гранітної крихти. Ці три плитки виробляються тільки в глянсовому фінішному покритті.

Колекція керамограніту Atlas Concorde Marvel Gems Floor налічує сім різних форматів 30х60 см, 60х60 см, 75х75 см, 120х120 см, 45х90 см, 75х150 см і великий формат 120х240 см. Також асортимент підлогового керамограніта доповнює три види мозаїки. Класична форматом 30х30 см, доступна до замовлення в п’яти базових відтінках. 3D мозаїка у вигляді квадратів і мозаїка у вигляді витягнутих шестикутників в чорно-білому відтінку. Спеціальні елементи із серії Marvel Gems форматом 7х60 см і 7х7 см, тільки підкреслять дизайн інтер’єру, зробивши укладку більш цікавою.

Граніт знову в моді

Керамограніт з асортименту Marvel Gems Floor максимально передає чарівність традиційних венеціанських статей стилю тераццо. Глянсове покриття захищене від подряпин. А широка палітра відтінків керамограніта, стане незамінним рішенням для сучасного дизайну інтер’єру. Гранітна крихта знову увійшла в моду в світі кераміки, і зараз перебуває на піку популярності. За допомогою асортименту під граніт можна втілити в реальність найсміливіші і сучасні дизайн проекти. Atlas Concorde Marvel Gems Floor ідеально підійде для укладання як житлових, так і комерційних приміщень. Надаючи простору індивідуальності і шарму.

Вибрати і замовити плитку колекції Marvel Gems Floor фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1