Atlas Concorde Marvel Stone Wall

Atlas Concorde Marvel Stone Wall це дві душі однієї колекції: мармур і камінь. Розкішний сучасний проект увібрав в себе багату гаму плиток. Поєднавши красу вихідних природних матеріалів з функціональністю керамограніта і практичністю настінної кераміки. Підлоговий керамограніт і настінна плитка сплавили разом малюнок деяких з найцінніших порід мармуру. Лаконічний вид ряду простих за фактурою каменів, і отримане різноманітність поверхонь робить колекцію фактично універсальною. Акуратно підібрані природні зразки, взяті в основу колекції, дозволили створити плитку, здатну яскраво прикрасити будь-простору своєю винятковою елегантністю.

Благородство для підлоги та стін. Яскравою і вишуканою, поєднується з елегантністю строгих і мінімалістичні фактур каменю. Колекція Marvel Stone – це розкішний сучасний проект, який увібрав в себе багату гаму плиток. Поєднавши витончену естетику з функціональністю керамограніта і практичністю кераміки.

Atlas Concorde Marvel Stone Wall – дивовижні поверхні під мармур і камінь. Народжують цікаві поєднання матеріалів, тонів і оздоблень – блискучих і матових. Настінний керамограніт пропонується в двох форматах. Популярному 40х80 см і сучасному великоформатному 50х110 см. Колірна гамма – вісім нових актуальних відтінків: Carrara Pure, Bianco Dolomite, Cream Prestige, Bardiglio Grey, Nero Marquina (глянцевий “мармур”). І Clauzetto White, Desert Beige, Cardoso Elegant (матові “камені”). Декоративна лінія представлена ​​в основному мозаїкою різноманітного дизайну (в тому числі актуальний дизайн Chevron / Herringbone і інноваційний Twist з елементами у формі пелюсток). А також різними бордюрами і декорами 3D Plot / 3D Mesh з тривимірною фактурою.

Гладка лаппатірованная поверхню, на якій ефектно грають відблиски, з точністю передає дивовижну яскравість трендових сортів. Широка гамма форматів керамограніта робить серію ідеальної для сучасних просторів зі стильною благородної атмосферою.

Вибрати і замовити плитку колекції Marvel Stone Wall фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1