Atlas Concorde Marvel Stone

Мультіформатний керамограніт Atlas Concorde Marvel Stone Floor виготовляється в широкому асортименті сучасних модульних форматів. Фірмовий формат фабрики Atlas Concorde це 75х150 см і 75х75 см, 45х90 см, і стали “класичними” розмірами 60х60 см і 30х60 см випускаються в товщині 10 мм. Будуть ідеальним рішенням як для ванної кімнати, так і для інших приміщень. Будь то вітальня або настінне панно. Вхідні в широку моду XL-формати 120х240 см, 120х120 см виконані в товщині 9 мм ідеально підійдуть для приміщень великої площі. Або для сучасного дизайну ванної кімнати. Колірна гамма керамограніта трохи ширше, ніж у настінної плитки цієї серії. А саме це дев’ять відтінків: кольору Carrara Pure, Bianco Dolomite, Cream Prestige, Bardiglio Grey, Nero Marquina (в полуполірованному варіанті – усі розміри, в матовому – 45х90 / 60х60 / 30х60 см). А кольори керамограніта Clauzetto White, Desert Beige, Cardoso Elegant – продаються тільки в матовому виконанні.

Також варто звернути увагу на потовщений варіант Lastra 20mm. Призначений для вуличного застосування без обов’язкового “мокрого” способу укладання. Так само така 20мм плитка підійде для організації тимчасових (сезонних) доріжок і зон з твердим покриттям, для пляжів або заміських будинків.

Доповнює лінію керамограніта велика гамма керамогранитной мозаїки. Що включає всі кольори серії Marvel Stone. Відповідну як для підлогового так і для настінного застосування.

Атлас Конкорд Марвел Стон новий тренд!

Цією колекцією італійська фабрика Atlas Concorde задала новий модний тренд – керамограніт під вишуканий камінь. Забарвлення в асортименті підібрані спеціальним чином. Щоб дати можливість їх комбінувати в рамках одного приміщення. При використанні теплого або нейтрального освітлення колірна гамма цієї колекції розкривається особливо яскраво і цікаво. Незважаючи на гадану “холодність” каменя, в цій колекції усі відтінки по справжньому “теплі” і затишні. Італійська плитка Atlas Concorde Marvel Stone – це дійсно гарний вибір як для реалізації ванної кімнати, так і для реалізації кухні або вітальні. Виконаної як в сучасному, так і класичному стилі.

Вибрати і замовити італійську плитку колекції Marvel Stone фабрики Atlas Concorde Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1