Атлас Конкорд Марвел Про

Колекція Атлас Конкорд Марвел Про – це не тільки гарантія гарного дизайну інтер’єру, але і по-особливому виконані чарівні відтінки мармуру. Ефектна плитка під мармур може бути з блиском, використана в якості обробки стін будинку або квартири, укладання ванної кімнати або ж спальної кімнати. Цей елітний італійський керамограніт прикрасить будь-який сучасний дизайн. Тонкощі деталей і яскравість візерунка прожилок вражають і надають сучасним інтер’єрам піднесену стилістику.

Функціональність натурального каменю

Ця італійська керамогранітна плитка зливає воєдино колоритну і соковиту естетику і більшу функціональність матеріалу. Блискуча настінна плитка під мармур з білої глини, майстерно відображає витончену поверховість фактури натурального мармуру. Володіючи рівною глянцевою поверхнею, без праці піддається очищенню. Не втрачає колір, витривала до формування плям і впливу хімікатів.

Колекція Атлас Конкорд Марвел Про, представлена ​​в шести кольорах:

  • Це вишуканий Marvel PRO Wall Statuario Select,
  • Ніжний Marvel PRO Wall Cremo Delicato,
  • Бежевий Marvel PRO Wall Travertino Alabastrino,
  • Сіро коричневий Marvel PRO Wall Travertino Silver,
  • Сірий Marvel PRO Wall Grey Fleury
  • І глибокий чорний відтінок Marvel PRO Wall Noir St. Laurent.

Доповнює цю виразну колекцію, 3D керамограніт в чотирьох кольорах Marvel PRO Wall Statuario Select, Marvel PRO Wall Cremo Delicato, Marvel PRO Wall Grey Fleury і Marvel PRO Wall Noir St. Laurent.

Різноманітність форматів під мармур

Керамограніт під мармур Marvel PRO Wall є в наступних форматах: 50х110 см, 40х80 см, 30.5х91.5 см. Чотири види мозаїки, декори форматом 40х80 см у вигляді візерункових квітів коричневий Marvel Noir St.Laurent Brocade і бежевий Marvel Travertino Alabastrino Brocade. І декор з геометричними фігурами Marvel Grey Fleury Hexagon, стануть прекрасним доповненням в обробці стін. Керамограніт забезпечить урівноважений, але в той же час виразний і яскравий дизайн інтер’єру.

Вибрати і замовити плитку колекції Атлас Конкорді Марвел Про Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул.Василя Тютюнника, 37/1

У нас найкращі ціни і найшвидші терміни поставки плитки з Італії в Україну!