• Manufacturer: 41zero42
  • Price category: висока
  • Using: для стін, для підлоги
  • Catalog: скачати каталог Futura
  • Supply: 2-3 тижня
  • Request price, availability and timing

41zero42 Futura

Колекція італійської плитки під бетон 41zero42 Futura – це еволюція декількох концепцій з сильним візуальним впливом. Ідея якої виходить від головних героїв художніх і архітектурних течій першої половини XX століття і від сильної сучасної динаміки і ситуацій. Вперше цю стильну колекцію італійської плитки було представлено в м.Болоньї, в Італії, на виставці Cersaie 2017. Вже тоді колекцію Futura з першого погляду оцінили і відзначили гості виставки. Це колекція настільки жива і кричуща що, здатна передати своїм виглядом позитив і атмосферу свята.

Різноманітність кольорів і декорів в колекції плитки під бетон Futura

Колекція плитки під бетон 41zero42 Futura, представлена ​​в одному форматі 15×15 см. І в п’яти фонових кольорах плитки, сірий Futura Grey, білий Futura White, чорний Futura Black, рожевий Futura Rose і синій Futura Blue. Плитка під бетон призначена як для укладання підлоги, так і стін. Колекція налічує 9 видів декорів. Де основним кольором є сірий Futura Grey, в поєднанні інших відтінків. Це і кола всередині плитки, і геометричні фігури, у вигляді ромбів, трикутників Futura Half Blue і квадратів. І крапочки Futura Triangles, смуги Futura Tubes, піктограми Futura Microchip, дрібна мозаїка з яскраво вираженими лініями. Кожен декор можна поєднувати між собою, і в результаті отримати цікаве рішення укладання плитки. А плитка, виготовлена ​​в одному форматі, це дозволяє створювати цікаві варіанти декорів.

Однотонна плитка 41zero42 Futura дозволить зробити дизайн Вашого інтер’єру яскравим і сміливим. Надаючи приміщенню індивідуальності і ексцентричності. Прекрасно буде виглядати в ванній кімнаті, спальні, кухні або гостьовій зоні. Також незабутній дизайн інтер’єру можна втілити всередині тематичних ресторанів, кафе і навіть барів. Наприклад, така плитка буде добре виглядати в невеликих приміщеннях. Тим самим підкреслюючи хороший смак господарів і надаючи приміщенню барвистого сприйняття іншими. Наповніть і ви своє життя яскравими фарбами разом з колекцією Futura.

Вибрати і замовити плитку 41zero42 Futura Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул. Василя Тютюнника, 37/1, тел. +38 (050) 333-6-777