• Manufacturer: 41zero42
  • Price category: висока
  • Using: для стін, для підлоги
  • Catalog: скачати каталог Yaki
  • Supply: 2-3 тижня
  • Request price, availability and timing

41zero42 Yaki

Колекція плитки під дерево 41zero42 Yaki розроблена на основі японської культури в поєднанні з італійськими технологіями. Прикладом створення даної колекції послужив будинок в селі недалеко від Кіото, на якому дизайнери 41zero42 побачили обгорілі ділянки дерева. Дерев’яний фасад був злегка покритий попелом і відсвічував на сонці різними відблисками. Саме це і надихнуло дизайнерів на створення нової колекції. А назва Yaki колекція отримала, завдяки давньої японської технології карбонізації деревних дощок. В процесі якої дошки стають водонепроникними і вогнетривкими. У перекладі з японської означає запечений.

Насичені відтінки плитки під старовину колекції Yaki

Сама ж колекція італійської плитки 41zero42 Yaki налічує чотири кольори плитки під дерево в натуральному і чотири кольори плитки в глянсовому фінішному покритті. Натуральне покриття нанесено на плитку тоном темніше. Це кольори Yaki Stucco Rtisan, Yaki Cenere Rtisan, Yaki Fango Rtisan, Yaki Carbo Rtisan. А глянсове покриття виконано в наступних відтінках. Світло-сірий колір плитки Yaki Stucco з ледь помітним рожевим відтінком. Yaki Cenere попелясто-сірий колір, який наповнює кімнату яскравим блиском при сонячному світлі. Yaki Fango- табачно- коричневий і Yaki Carbo вугільно-чорний кольори. Доступні в двох форматах 15х120 см і 15х30 см. Прекрасним доповненням колекції є два види мозаїки і декор з глянсовою поверхнею з ефектом зістареного дерева.

Плитка під дерево Yaki з ефектом потрісканого дерева

На поверхні плитки максимально переданий малюнок потрісканого дерева, зі сколами і шорсткістю. Це добре відображається на плитці з натуральним фінішним покриттям. Колекція 41zero42 Yaki призначена для укладання стін і підлоги. І ідеально підійде для дизайну в сучасному стилі як житлових, так і комерційних приміщень з високою прохідністю. Плитка під старовину буде виглядати дуже стильно і ефектно у ванній кімнаті, вітальні, спальні і кухні. І призначена для укладання як підлоги, так і стін.

Вибрати і замовити плитку 41zero42 Yaki Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві. Зразки представлені в салоні за адресою – вул. Василя Тютюнника, 37/1, Тел. +38 (050) 333-6-777