• Manufacturer: 41Zero42
 • Price category: середня
 • Using: для підлоги, для стін
 • Catalog: 41Zero42 Otto
 • Supply: 2-3 тижня
 • Request price, availability and timing

41Zero42 Otto

Колекція італійської плитки 41Zero42 Otto була представлена ​​на виставці Cersaie 2018. Основним матеріалом, який надихнув дизайнерів італійської фабрики 41Zero42 на створення цієї колекції є камінь, з його різноманітною фактурою. Новий креативний проект від провідного виробника італійської плитки показує всю красу цього стародавнього матеріалу. Новітні технологічні розробки, неповторний дизайн, відтворені в цій новій колекції. Простота і в той же час неповторне вишукування каменю, видобутого в Північній Італії з різними фактурами і тональністю, підкоряють своїм неповторним виглядом. Щоб поліпшити природні характеристики дизайнери детально вивчили колірну гамму і фактуру каменю багатих родовищ з метою отримання керамограніта. Повністю імітує натуральний камінь, але перевершує цей матеріал за технічними характеристиками і зручності в укладанні. У колекцію Otto увійшов керамограніт в гладкому і фактурному виконанні з практично натуральними прожилками і подряпинами в білому і сірому відтінках.

 • Bianco Otto – білий колір
 • Grigio Otto – світло-сірий колір
 • Fango Otto – сірий колір

41зеро42 Отто багатофункціональна колекція

Вся колекція керамограніта виконана за сучасною технологією і має товщину 9,5 мм. Серія Otto може застосовуватися як для інтер’єру, так і для екстер’єру. Величезним плюсом цієї колекції є те, що для дизайнерських рішень є кілька видів покриття плитки – Naturale, Goccia і Graffio, c фактурою у вигляді смужок. Необхідно також відзначити наявність спеціального елемента в колекції 41Zero42 Otto – плінтуса Skirting розміром 7,5×60 см.

У колекції італійської плитки 41Zero42 Otto є наступні розміри:

 • -60х120 см
 • -60х60 см
 • -30х60 см.

Дуже незвично виглядає шестикутний формат плитки Esagono Mix в форматі 22,5х19,5 см і додатково створена для нього мозаїчна декорація Esagono 6. А так-же принципово новий для даної фабрики розмір 7,5х30 см. Для обробки ніш, стільниць, окремих елементів меблів створено колекцію мозаїки в форматі 30х30 см з класичними квадратними елементами розміром 5х5 см.

Італійська плитка 41Zero42 Otto виконана за новітньою технологією і це дає ряд незаперечних переваг для створення як інтер’єрів так і екстер’єрів. Розмірний ряд колекції можна стикувати між собою і створювати унікальні графічні ефекти. Можна стикувати не тільки плитки з однієї колекції різних розмірів, але і плитки з інших колекцій 41Zero42 з абсолютно різним малюнком. Висока точність виготовлення плитки фабрики 41Zero42 – величезні можливості для творчості архітекторів і дизайнерів.

Вся плитка в колекції 41Zero42 Otto ректифікована, що дозволяє її укладати зі швом товщиною від 1мм. Фабрика 41Zero42 рекомендує використовувати шов не менше 1,5 мм і використовувати двокомпонентну затірку Litokol Starlike.

Чому купувати 41Zero42 Otto в компанії Frotelly вигідно? Frotelly прямий дилер 41Zero42, які переваги це дає Вам:

-Точна інформація о плитці і терміни виробництва

-Гарантуємо кращу ціну на ринку України

-Швидкі терміни поставки з Італії, всього 2-3 тижні

-Професійна консультація по монтажу та укладанні

-Офіційна гарантія 1 рік

Вибрати і замовити плитку колекції фабрики 41Zero42 Otto ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою – вул. Тютюнника 37/1. Тел 050 333 6 777.