Плитка 41zero42, о фабрике

Нижче коротке резюме фабрики 41zero42 про себе

Простота поштового індексу 41zero42 для визначення місця приналежності і всіх цінностей, які з ним пов’язані. Творчий простір, який прагне досконалості в керамограниті, важливості його досліджень і його змістом. Молода команда, об’єднана спільними інтересамі.Язик, який сформований шляхом змішування елементів з різних контекстов.Ми переконані, що для того, щоб зробити щось стимулюючий для ока, потрібно шукати як зовнішні, так і внутрішні ограніченія.Закритіе обмежує, думаю, що тільки «унікальний» вважається новим, це скорочує. 41zero42 Це правильний баланс між цими двома аспектами, які оживляють нас.

41zero42 – це нова ідея плитки

Коли ми проектуємо, наша увага зосереджена на просторі, атмосфері, яку воно повинно відображати; ми думаємо, що в навколишньому середовищі наша мета – стати інструментами проекта.Важное значення надається концепції трансверсальності між нашими колекціями, щоб підкреслити те, як ми хочемо висловити наш проект.Наші очі сфокусовані на трьох основних принципах: минуле, пам’ять і попередні знання, які не можна забувати; Нині, для естетики; майбутнє, для технологічних ісследованій.Ідея або проект повинні передавати і передавати контент, історію. Історії, які хвилюють нас, якими ми займаємося і які намагаємося розповідати, стають джерелом нашої допитливості і творчества.Звоніте нам казкарям, ми не будемо ображатися.

Компанія Frotelly офіційний дилер 41zero42 ми пропонуємо відмінні ціни на італійську плитку і швидкі терміни поставки з Італії.