41zero42 Paper41

Колекція декоративної плитки від італійської фабрики 41zero42 Paper41 з’явилася в 2014 році. І з того часу стала не замінною в проектуванні дизайну багатьох дизайнерів у всьому світі. Ця чудова колекція складається з 10 різних композицій, наповнених яскравими фарбами. Товщина плитки становить всього 3,5 мм, а її поверхня посилена листом зі скловолокна. Виконана така плитка за технологією цифрового друку в HD форматі. Завдяки чому картини ніби оживають на стінах.

Композиція Paper41 Dario складається з чотирьох частин, формат кожної плитки становить 50х50 см. Виконана в натуральному фінішному покритті. Ніжний відтінок світло – сірого кольору з витонченими візерунками на плитці, подібний до перського килима. Чотири різних малюнка дозволяють зробити цікаві варіанти комбінацій, в результаті чого виходить вишукане настінне панно. Ідеально підійде для дизайну ванної кімнати і зони відпочинку, візуально збільшивши простір.

Paper41 Jane – це барвисте панно подібно тропічному лісі Амазонії. Яскраві насичені відтінки кольорів і листя, зачаровують своєю глибиною. Доступна в форматі 50х100 см і складається з п’яти частин композиції.

Елегантна і вишукана декоративна плитка Paper41 Elsa, представлена ​​геометричними фігурами і насиченими відтінками. Доступна в форматі 50х100 см і складається з трьох частин композиції, які гармонійно поєднуються один з одним. Внесуть яскравий акцент в дизайн вітальні, спальні або кабінету.

Декоративна плитка Paper41 Karl з колекції 41zero42 Paper41 поєднує в собі темні відтінки чорного і сірого. Інтерпретуючи на поверхні плитки малюнок в 3D форматі, який нагадує замальовку олівцем геометричних фігур у вигляді ромбів. Прекрасними варіантами в декоруванні панелей або окремої композиції на стіні.

Дизайнерська плитка Paper41 Lola відображає на поверхні достаток кольору. Різнобарвні лінії у вигляді мазків, соковиті кольори композиції додадуть яскравих фарб в інтер’єрі будь-якої кімнати. А доступний формат плитки 50х100 см дозволяє пофантазувати з дизайном.

Елітна плитка Paper41 Eva – чуттєва і ніжна композиція, на поверхні плитки якій зображені квіти орхідеї. Гармонійно буде поєднуватися з класичним мармуром Calacatta і прикрасить будь-яке житлове приміщення.

Квіткові мотиви Chloe і Beth

Ще дві плитки під назвою Paper41 Chloe і Paper41 Beth, з квітковим малюнком випустила фабрика 41zero42 Paper41. Chloe представлена ​​в темно бірюзовому кольорі з ледь помітними квітковими візерунками на плитці. А Beth- це чорний фон з червоними і білими квіточками всередині, декорована білими камінчиками.

Paper41 Flora і Paper41 Musa – побачивши ці панно хочеться перенестися на пальмовий острів і відпочити під широким листям бананових дерев. Адже саме ці дві композиції максимально передають картинку літа, сонця і барвистого тропічного лісу на поверхні плитки. Додайте і Ви соковитих відтінків в Ваш будинок разом з 41zero42 Flora і Musa. А вибрати ту чи іншу композицію, дізнатися про всі нюанси колекції Ви зможете в нашому салоні Frotelly за адресою: м Київ, вул. Василя Тютюнника 37/1, тел. +380503336777.