• Manufacturer: 41zero42
  • Price category: висока
  • Using: для стін, для підлоги
  • Catalog: скачати каталог U-Color
  • Supply: 2-3 тижня
  • Request price, availability and timing

41zero42 U-Color

41zero42 U-Color – це унікальна колекція плитки під дерево розроблена за спеціальними технологіями. Нескінченний вибір кольорів і нові тенденції з виробництва плитки втілили дизайнери фабрики. Мета полягає в тому, щоб запропонувати безпосередню гнучкість виробництва. А також ряд кольорів, які не можна порівняти зі звичайними системами випалу, типовими для індустрії виробництва плитки. Тому був обраний процес виробництва холодного скління, оскільки він дозволяє мінімізувати вплив на навколишнє середовище і виробляти невеликі партії, але, тим не менш, гарантуючи нескінченну доступність кольорів.

Велика колірна гамма плитки під дерево U-Color

Невеликий формат плитки 7,5х30 см, дуже гарно передає натуральність зістарениого дерева на плитці. Ніби переносить нас в 70-ті роки, коли дерев’яна підлога була на піку популярності. 60 кольорів плитки під дерево, представлені у всіх відтінках жовтого, червоного, зеленого, синього, коричневого, оранжевого, рожевого, фіолетового, бежевого кольорів. Чотири кольори фонової плитки світло коричневий U-Color Biondo, темніший, схожий на ядра дозрілого горіха U-Color Bruno, темно сірий U-Color Grigio і світло сірий U-Color Neutro. Дозволяють створювати цікаві комбінації граючи з кольором і розміром. Це чудова колекція, яка дає політ фантазії для дизайнерів у створенні ідеального дизайну інтер’єру. Будь то житлове або комерційне приміщення.

Не можна не відзначити, то що, саме колекція 41zero42 U-Color виготовляється вручну. Кожна плитка унікальна, так як будь-яка деталь, малюнок, відтінок, наноситься вручну. І може помістити сліди нерівностей, шорсткостей і потертостей, надаючи додаткову унікальність продукту. Така плитка була розроблена, щоб показати цінність породи натурального дерева, яке не старіє з роками.

З плиткою під дерево з колекції 41zero42 U-Color, гарний настрій і позитивні емоції вам забезпечені кожен день. А соковиті і яскраві відтінки додадуть фарб і тепла Вашій кімнаті. Керамограніт з серії U-Color можна сміливо застосовувати при укладанні підлоги, стін і навіть стелі. Комбінуючи всі різні кольори між собою, створюючи барвисту атмосферу в приміщенні.

Вибрати і замовити однотонну плитку 41zero42 U-Color Ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві за адресою вул. Василя Тютюнника, 37/1, +38 (050) 333-6-777