• Manufacturer: 41zero42
  • Price category: висока
  • Using: для стін, для підлоги
  • Catalog: скачати каталог Technicolor
  • Supply: 2-3 тижня
  • Request price, availability and timing

41zero42 Technicolor

Колекція італійської плитки від фабрики 41zero42 Technicolor була представлена ​​на виставці Cersaie 2017 в Італії. За основу було взято суміш з 11 різних порід деревини, що імітують поверхню дерева на плитці. А доповнюють колекцію 18 різних кольорів плитки і 2 фонових кольору білий Technicolor TC19 PURE WHITE і чорний Technicolor TC20 PURE BLACK. Це білий Technicolor TC01 WHITE і бежевий Technicolor TC02 BEIGE, темний Technicolor TC03 BLACK. Коричневий Technicolor TC04, кораловий Technicolor TC05, помаранчевий Technicolor TC06, рудий Technicolor TC07, світло помаранчевий Technicolor TC08, жовтий Technicolor TC09, лимонний Technicolor TC10. Два відтінку блакитного Technicolor TC11 і Technicolor TC16, три відтінки зеленого Technicolor TC12, Technicolor TC13, Technicolor TC14, смарагдовий Technicolor TC15. Два синіх Technicolor TC17 і Technicolor TC18 Плитка під дерево випускається в одному форматі 5х37,5 см і товщиною 10 мм. Підходить для укладання підлоги і стін, житлових і комерційних приміщень з високою прохідністю.

Керамограніт колекції Technicolor

Різноманітність кольорової палітри керамограніта 41zero42 Technicolor дозволяє виконати самий хитромудрий дизайн в інтер’єрі. Цікаво буде поєднуватися в укладанні композиція з чорним, бежевим, кораловим і червоно-рожевим відтінком. Також добре поєднуються між собою кольори синій, блакитний, зелений, бежевий, коричневий і небесно-блакитний. Невеликий формат плитки дозволяє робити укладку різними маніпуляціями. А фінішне покриття Natural максимально передає на поверхні ефект натурального дерева.

Краще рішення для дизайнерів – це колекція 41zero42 Technicolor

Колекція плитки під дерево 41zero42 Technicolor стане справжньою знахідкою для дизайнерів. Адже за допомогою цієї колекції можливо втілити найбільш непередбачуваний дизайн проект в реальність. Найбільше колекція плитки під дерево підійде для дизайну в стилі мінімалізм. Зробивши акцент на яскравій і барвистій поверхні. Будь то стіна або підлога, укладання буде виглядати по новому завдяки своєму вигідному формату.

А вибрати і замовити плитку з даної колекції Вам допоможуть наші висококласні фахівці в салоні Frotelly в Києві за адресою – вул. Василя Тютюнника, 37/1. Тел. +38 (050) 333-6-777. Зразки представлені в нашому салоні.