Плитка під цеглу

Створення урбаністичного стилю або мінімалістичного дизайну вимагає використання цегляної кладки. Безпрограшним варіантом в такому випадку є плитка під цеглу — довговічний і гігієнічний варіант для житлових, комерційних приміщень, а також ресторанів і кафе.

Керамогранітна плитка під цеглу буває з глянсовою і матовою поверхнею. Незважаючи на гадану скромність зовнішнього вигляду, обробка таким матеріалом допоможе створити стильний інтер’єр. При грамотному підборі фактури і кольору можливо досягти самих різних дизайнерських ефектів. Декоративна плитка під цеглу — краще рішення для створення інтер’єру в стилі лофт, характерною рисою якого є вид «покинутого» приміщення.

Особливості та гідності плитки у вигляді цегли

Обробна плитка з імітацією цегли відрізняється практичністю, довговічністю і міцністю. Керамограніт здатний витримувати перепади температур, механічні пошкодження, вплив миючих засобів.

За допомогою облицювальної плитки під цеглу створюють фартух в робочій зоні кухні, зонируют приміщення, обрамляють дверні отвори і ніші, виділяють вікна. У порівнянні з цим цеглою, керамограніт простий в укладанні і не «з’їдає» дорогоцінні метри.

Також декоративну плитку під цеглу для оздоблення інтер’єрів все частіше використовують для облицювання підлоги та стін в закладах громадського харчування. З причини того, що в таких місцях велика прохідність, оздоблювальний матеріал повинен бути зносостійким. А простий догляд за кахлем дозволяє дотримуватися належну гігієну.

Замовлення плитки з імітацією цегли

Якщо ви шукаєте, де купити плитку під цеглу, пропонуємо ознайомитися з нашим каталогом. Тут представлені колекції кращих виробників Італії та Іспанії. Шикарний вид, неперевершена якість, відмінна ціна — ми знаємо, чого хочуть наші клієнти. Для замовлення дзвоніть за телефоном: +38 (050) 333-6-777.