Італійська плитка для підлоги

Плитка для підлоги один з найважливіших елементів дизайну інтер’єру. По суті плитка для підлоги є оправою для всього інтер’єру і задає стиль і ідею всього будинку. Ви можете вибрати плитку з активним малюнком і вона стане домінантною всього композиційного рішення інтер’єру або використовувати плитку з нейтральним малюнком і вона підкреслить меблі і елементи декору вашого інтер’єру.

Уже багато років одним з кращих оздоблювальних матеріалів для підлоги є італійська плитка. У громадських приміщеннях або в квартирі — для підлоги керамограніт стане найвдалішим рішенням. Зараз основним матеріалом для підлоги є керамограніт. Сучасний керамограніт може бути абсолютно різних розмірів від 60х60 см до 160х320см, різних оздоблень — полірування, лапатірованний, матовий або з «шовковим» покриттям, товщина може бути і 3 мм і 5 мм і 6 мм і 8 мм і 10 мм і навіть 20мм.

У готовому інтер’єрі можна змінити практично все — меблі, шпалери, освітлення, кухню, але не підлогову плитку. Тому правильний вибір плитки це ще і правильна будівельна інвестиція! Чим вище клас плитки для підлоги тим довше її актуальність, Наприклад плитка топових брендів не змінює дизайн і розмірну сітку вже більше 10 років!

Італійська плитка для підлоги — практичність і краса

У колекціях підлоги італійської плитки представлені різні дизайни — від простих художніх орнаментів до імітації натуральних матеріалів, таких як мармур, онікс, дерево або камінь. Причому виглядає така керамогранітна плитка настільки натурально, що складно розрізнити справжність матеріалу, а за своїми експлуатаційними характеристиками багато в чому їх перевершує.

При виборі плитки слід враховувати особливості приміщення, так як, наприклад, для кераміки в ванну кімнату пред’являються одні вимоги, а для вхідних зон громадських приміщень — зовсім інші. Італійська плитка для підлоги поєднує в собі чудові експлуатаційні, а також естетичні характеристики.

Купити італійську плитку для підлоги ви можете в нашому салоні Frotelly в Києві. У нас на складі понад 2000м2 італійської плитки. Ми працюємо з кращими фабриками: Ariostea, Graniti Fiande, Marazzi, Atlas Concorde, Flaviker, La Fabbrica, CasalGrande Padana, Ava Ceramica і багатьма іншими.

Італійська плитка для підлоги — краще рішення для вашого будинку! Замовте консультацію online, щоб дізнатися більше або телефонуйте: +38 (050) 333-6-777.