Італійська плитка для кухні

Кожна господиня мріє про функціональну і стильну кухню, де вона б могла з комфортом готувати, проводити час з сім’єю і приймати гостей. Крім меблів, особлива увага приділяється обробці стін і підлозі. Якщо для вітальні одним з основних критеріїв є краса, то для кухні це ще й експлуатаційні характеристики. Саме тому найбільш затребуваним матеріалом є кухонна керамогранітна плитка. Плитка для кухні важливий елемент дизайну кухні.

Салон Frotelly пропонує італійську керамогранітну плитку для кухні. Даний облицювальний матеріал, мабуть, самий надійний. Адже не дарма Італія є законодавцем керамічної моди.

Особливості італійського керамограніту для кухні

Італійські виробники — справжні гуру, їх технології дозволяють зберігати плитку в неперевершеному зовнішньому вигляді протягом десятиліть! Таке облицювання не боїться перепадів температур, легко чиститься і має високі показники зносостійкості. Якісні матеріали, унікальна система випалу, величезний вибір стильових рішень — італійська плитка безсумнівно кращий матеріал для кухні.

У нашому каталозі представлено безліч колекцій, серед яких ви знайдете керамограніт як в класичному виконанні, так і авангардні рішення. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте дизайн-проект, в якому ми змоделюємо вид майбутньої обробки.

Купити італійську плитку для кухні ви можете в нашому магазині Frotelly, який знаходиться за адресою: м Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1, Тел. +38 (050) 333-6-777. Будьте впевнені, з італійської плиткою для кухні ваш будинок заграє новими фарбами, а ви будете натхненні на нові кулінарні шедеври!

Купити італійську плитку для кухні — плитка для кухні в Києві | Frotelly

Кращі колекції плитки для кухні від провідних брендів Італії за найвигіднішими цінами в Києві. Купити італійську плитку для кухні зі складу в Києві з швидкою доставкою та гарантією від виробника. Замовляйте плитку по тел. 050 333 6 777! Прямий постачальник італійської плитки в магазині Frotelly в Україні!