Плитка під дерево

Італійська плитка під дерево створить затишний і комфортний стиль своєї дерев’яною обробкою найвищої якості. Такий популярний дизайн плитки захоплює своїм спокійним і приємним зовнішнім виглядом. Який прекрасно впишеться, як всередині житлових приміщень, будинку або квартири, так і для дизайну комерційний об’єктів, таких як ресторан або салон, або офіс, або магазин.

Такий декор поєднує цікаві знахідки, що створюють релаксирующие і врівноважені атмосфери. Що сприяють відпочинку і розслабленню. На відміну від плитки під мармур яка призначена для більш високих стилів архітектури, сильні і насичені тони дерева послужать більш заспокійливими і продуманими декорам. Створюючи ефект затишку, переносячи ваші думки в старовинні купецькі будинки або садиби. Але з іншого боку ностальгічні і казкові сюжети можуть бути доповнені красивими і модерними рішеннями для сучасного дизайну стін або підлоги. Для сучасного дизайну поверхонь ця керамогранітна плитка стоїть поряд з іншими відомими рішеннями для відтворення натуральних і яскравих відтінків під камінь або під цеглу. Серед квітів всередині лінійок таких рідкісних і красивих плиток під дерево ви знайдете також досить широкий діапазон. З сучками, для натуральності або чистий малюнок деревини. Всі природні відтінки дерева, відібрані кращими дизайнерами, зібрані разом і здатні висловити і активні і спокійні рішення імітацією під дерево.

Технічні особливості плитки під дерево

В даний час большенство плитки під дерево є керамогранитом високої якості, що дозволяє її використовувати як всередині будинку, — для ванною, для кухні, для вітальні і передпокою, так і для вулиці, — на ступені, фасад або дорожкі.Все різноманіття плитки під дерево можна розділити на умовні групи: за розміром-150х22см зазвичай випускається в 6мм-120х20см найпопулярніший формат-120х15см-90х15см другий за популярністю формат, на 30% дешевше 120х20см-40х5,5см і йому подібні, імітурующіе старий паркетпо дізайну- без сучків — для сучасного або модернового стилю-з яскраво вираженими сучками — універсальні колекції- незвичайних забарвлень — для модернових стілейпо формі-прямокутні, самі распостраненние- шестігранние- англійська або французька ялинка — в Європі назвают подібну плитку Шеврон- щитова, квадратна форма-плитка великого формату,1000х1000 і 1000х3000по зовнішньому покритію- глянцевим- матовим- поцарапанним- текстурованим (воссаздающіе натуральну поверхню дерева) — Протиковзким R11 — для використання на вулиці і в мокрих зонах

Окремим рядком йде спеціальна вулична плита товщиною 20мм, вона створювалася з можливістю укладання без попередньої підготовки. Її можна класти прямо на землю і користуватися.

Крім многобразие форм, дизайнів і розмірів ще існують оригінальні форми розкладки плитки під дерево. Що стала класичною «в розбіг» коли плитка укладається зі зміщенням не більше 25% від довжини сусідній плитки, складні форми раскладкі- коли використовуються кілька типорозмірів плитки, наприклад 15х120см, 20х120см, 30х120см. Діагональна розкладка, — яка «візуально збільшує» пространсктво і дозволяє компенсувати наявність великого количесво кутів в помещеніі.Традіціонно плитку під дерево укладають на підлогу, але соременной дизайнери пішли далі і в нових проектах її можна побачити на стінах не тільки ванних, але спальних кімнат.

Плитка під дерево — ідеальний вибір для вашого будинку

Уявіть, які авантюрні нотки будуть додані до вашого інтер’єру, використанням такої керамічної плитки. Кожен власник подібних автентичних і прекрасних покриттів вже розставить потрібні і правильні пріоритети для своїх вигадок всередині кімнат або у дворі. Така красива плитка висловлює себе також через інші додаткові прикраси. Приємні тони і соковиті художні фарби дерева вибудовують переконливі і миловидні укладання всередині будинку, які можуть змішуватися, утворюючи власні особливі візерунки і паттерни.Плітка під дерево — відмінне рішення для сучасних і класичних інтер’єрів!

Рекомендації по вибору плитки під дерево

Рекомендації по вибору плитки під дерево — перш за все колекція плитки повинна відповідати загальному дизайну вашого будинку. Колірна гамма повинна враховувати майбутній колір стін і меблів. Являсь свого роду «оправою» плитка під дерево в залежності від свого кольору і текстури може як підкреслити ідею дизайну так і вступити в конфлікт з іншими елементами інтер’єру. З особливою обережністю для великих форматів плитки, напрмер 120х20, треба ставитися до неретіфіцірованной плиті. Вона істотно дешевше, але грубі і ярковираженний шви, які будуть між плиток, підійдуть далеко не кожному дизайну будинку. Найважливіше правило, — плитка під дерево повинна вам подобатися! Якщо у вас є навіть невеликі сумніви, необхідно розглянути інші колекції, адже їх неськолко сотень, і ви обов’язково знайдете те що підходить саме вам. Цінова категорія плитки під дерево провідних італійських виробників від 30 євро / м2 до 50 євро / м2, в цьому діапазоні ціни будуть всі найкращі колекції і дизайни плиток. Фахівці Frotelly допоможуть підібрати саме ту плитку під дерево, яка підійде до вашого дизайну!