Плитка 120х60

Буквальне і доступне рішення для обробки великих площин всередині красивих декорів та витриманий формат для вашого дизайну — це плитка 120х60. Вона несе в собі ряд якостей, які здатні посилити унікальність і сприятиме кращій злагодженості і продуманості укладання вашої плитки.

Практично всі доступні зразки плитки виготовляються з міцного і зносостійкого матеріалу керамограніта, відомого завдяки своїм технічним характеристикам виробництва. Які відмінно використовуються при обробці поверхонь підлоги і стін будинків, або інших універсальних будівель. Плитка 120х60, забезпечить вам можливість використовувати її для укладання досить великих площин як в житлових кімнатах, так і в будівлях бізнес-центрів, холах або коридорах. Такий простий прямокутний формат може бути доступним для виконання укладання буквально в кожному будинку, в парадних і під’їздах житлових об’єктів або ж приміщеннях іншого призначення. Наприклад, холу готелю, веранди або літнього майданчика кафе і ресторанів.

Універсальні, але при цьому глибоко продумані і естетично вивірені дизайни поверхонь плитки 120х60 см. Зручно використовувати з огляду такого чіткого формату, які володіють великим вибором плитки під камінь, мармур, бетон та метал. Вдосконалений варіант такої плитки з керамограніта виготовляється також у витонченій формі. Це 6 мм тонкої, майже невагомої плитки. Вона також доступна в різноманітті вживань під фарби різних настроїв. Тобто від холодних до дивовижних і тонких пастельних тонів. А розмаїття всіляких мотивів і додаткових вкраплень, внесуть примітні риси і для вашого індивідуального дизайну.

Великий діапазон вибраних і відточених природним і ексклюзивним способом каменів онікса або мармуру. А також таких класичних рішень плитки під цемент або плитки під камінь, зроблять ваш декор живим і багатофункціональним в форматі 120х60 см.

Завдяки своєму вигідному формату, плитка 120х60, легко впишеться в будь-який інтер’єр. А незабутній колір керамогранітної плитки створить більш теплий і м’який стиль обробки. Що може підійти для обробки кухонних стільниць або інших частин меблів всередині житлового або комерційного об’єкта. Так як вона прекрасно піддається різанню під будь-який розмір.