Плитка під бетон

Ідеальне рішення для створення і підтримки індивідуального і неповторного, в вашому декорі, приміщення всередині або зовні самих різних об’єктів. Декорування поверхонь плитки під бетон, складають унікальні і відмінні лінійки плитки. Які використовуються в найуспішніших і вдалих стилях. Плитка під бетон, зможе відтворити індустріальний дизайн або дизайн в стилі лофт. Залишаючи при цьому величезний простір для вибору і фантазій з найдрібнішими елементами.

Рівні і відточені світлі або темніші і насичені кольори і відтінки, однаково широко представлені всередині цих колекцій. Італійська плитка з такими вірним мотивами і структурами для оздоблень, становить з них виключно охайний і інтригуючий фон для всього подальшого, всередині кімнат і квартир. А також, завдяки великому вибору з багатьох відповідних кольорів і продуманих тонів, ця красива плитка сама по собі могла б стати головним акцентом будь-якого приміщення.

Варіантів для обробки такої плиткою під цемент маса. Вам надається вибір в розмірі, а також форматі, який виробляється, як тонка плитка, так і як керамограніт великих форматів. Товщина такої плитки замість 10 звичайних мм до більш витончених 6мм, стане чудовим виразом вивіреного підлогового або настінного покриття всередині будинку або закладів громадського типу. Не забудьте про чудову можливість додати до будь-яких таким дизайнам плитки, куля додаткового чарівності за допомогою обраних фінішних нанесень. Які до універсальних для всіх інших плиток під бетон або під цемент, доповнюються ще всіма вишуканими потертостями і відшліфовування.

На довершення легкого і зваженого штучного мотиву плиток під бетон, ви можете створювати дизайн інтер’єру практично будь-якого стилю. Від найпростіших до більш креативних, всі вони, все одно будуть слідувати віянням моди і залишатися в тренді. Плитка під бетон — це пропуск в тенденції поточного моменту в світі, які завжди були дуже швидкоплинними і переходять. Тому всі дизайни всередині колекцій збираються і ґрунтуються на кращих і виняткових і модних зразках, гарантуючи вам пропуск в стильний світ теперішнього дизайну.