Плитка під камінь

Плитка під камінь, стане відмінним відображенням нового і сучасного стилю всередині дизайну квартири або комерційних будівель, в самих різних інтерпретаціях. Така італійська плитка представлена ​​в розмаїтті з багатьох унікальних і фантастично виконаних малюнків для декорів зверху поверхні.

Витримані або навпаки більш виразні види плитки під камінь. Здатні виступити як в якості базису, так і додатковим витонченням мотивів і відтінків в дизайнах практично всіх жанрів. Будь-це буржуазні натяки і відсилання, на розкішний дизайн інтер’єру. Або тверді і жорсткі текстури каменю, в стилі лофт для квартир, міський стиль для комерційних приміщень.

Унікальність плитки в різних стилях

Плитка під камінь, відмінно впоралася з роллю створення урбаністичного і стильного фону всередині кафе, вбиралень або житлових приміщень. Витримані і безбарвні фарби італійської плитки, разом з декоративними візерунками і податком зможуть створити одночасно рівне і інтригуюче оточення всередині кімнат. Плитка під камінь — це завжди безпрограшне рішення. Яке зробить саме вашу обстановку причетною до ідеї тихого і захоплюючого тренда, що знаходиться на піку популярності.

Ще одним екстравагантним і розкішним рішенням для укладання стін може бути створення однотонного декору вашого фойє, квартири студії або кабінету із застосуванням плитки виконаної під камінь. Цікаво і неперевершено, елітна плитка такого типу передасть виразні враження і настрої для обкладання і облагородження різних майданчиків і поверхонь варіативних типів.

Застосовуючи плитку під камінь, ви відкриєте для себе дивовижний ранг інших добре зважених і приємних погляду рішень. Більш того, така красива плитка, що імітує кращі породи реально існуючих каменів або справжніх матеріалів. Володіє рядом доступних для вибору прекрасних малюнків і цікавих зображень. Кладка може бути слідувати заздалегідь складеним геометричним мотивами, запропонованим на ваш вибір. І всі вони, експлуатуючи технологічні можливості виробництва, вміщуються в колекції з самими рідкісними та індивідуальними відображеннями на тему каменю. І будь-які такі відтворення виражаються в різноманітних розмірах і формах плиток, тільки підкреслюючи і обігруючи ці глибокі структури.