Плитка великих форматів

Найкращим матеріалом для виробництва плитки великих форматів вважається керамограніт. Він чудово використовується як основа і базис для дизайну всіляких видів — таких як плитка під мармур або під бетон. Такі універсальні і сучасні інтерпретації зачаровують стилем і форматами, які відмінно підійдуть в якості матеріалу для високоякісного дизайнерського виконання. Такий керамограніт великих форматів, може втілити найсміливіші і сучасні дизайнерські проекти. Адже керамограніт застосовується як для укладання підлоги, так і для укладання стін.

Великі формати керамограніту, такі як

  • 320х160см
  • 100х300см
  • 120х240см
  • 120х260см
  • 120х280см
  • 120х120см
  • 160х160см
  • 100х100см
  • 100х270см
  • 80х160см

Ці розміри дозволяють зробити зовнішній вигляд цілісним і об’ємним.

Плитка великих форматів вражає своєю якістю і зносостійкістю. Плитка проявляє свої прекрасні властивості при експлуатації, навіть в самих високонавантажених місцях, наприклад в аеропортах як Graniti Fiandre.

Чарівні і живі імітації високих і благородних порід мармуру, якими в достатку володіє італійська плитка, універсальні практично для будь-яких дизайнерських рішень. Так як їх кольори і відтінки підібрані спеціально, щоб виконувати всі найсуворіші вимоги. Як класичних, так і модернових або ж елітарних і розкішних стилів. Більшість італійської великоформатної плитки під мармур відноситься до лінійок класу люкс. І можуть винести саме ваш дизайн на більш високий рівень. Цей привілей може бути також реалізован із застосуванням додаткових способів для декорування. Керамічну плитку множинних форм і зразків може розбавляти плитка великих форматів, як спеціальний і високо експресивний елемент декору, на будь-яких поверхнях. Як всередині ванних кімнат або кухонь, так і для реалізації великих площ статі.

Такі ж, спеціально створені і унікальні, великоформатні плитки для наслідування кращих гірських порід каменю. Вони вдихнуть дивовижний стиль всередині великих архітектурних споруд або ж вашого домашнього інтер’єру. Крупноформатна плитка під камінь чудово впишеться в якості обробки величних інтер’єрів комерційних будівель, холів офіс-центрів і фойє готелів. А також для більш стандартних і компактних житлових будинків. Висока функціональність такої керамогранитной плитки володіє всіма потрібними властивостями для тривалого використання. А її великий розмір відноситься до тих характеристиках, які підсилюють і підкреслюють елегантність плитки на підлозі і на стінах.

Звичайно великі формати плитки не обійшли своєю увагою і сучасні обробки — під бетон, під метал, одноколірні та навіть під дерево.

Незважаючи на актуальність і новизну великоформатні керамогранітні плити не завжди коштують дорого, — ціна на них починається від 50 євро / м2 і доходить до 150 євро / м2.