Плитка під мармур

Мармур — унікальний камінь, що відрізняється своїми чудовими фізичними і декоративними властивостями. Цей камінь знайшов широке застосування в обробці приміщень з давніх часів. Вартість облицювання натуральним мармуром обійдеться недешево і більшість порід мають невелику міцність і дуже складний догляд в процесі експлуатації. З урахуванням того, що найпопулярніші види мраморов практично закінчилися через вироблення родовищ. Гідною альтернативою є плитка під мармур, зовнішній вигляд якої повністю імітує натуральний камінь.

Ще недавно однією з переваг натурального мармуру був великий розмір плити, — зараз плитка під мармур випускається у великому асортименті розмірів від звичного 60х60см до великоформатної плити розміром 160х320см. Є ще в даний час і екзотичні розміри — 120х260см, 120х240см або 100х270, це пов’язано з тим, що плитка під мармур дуже часто використовується для облицювання стін у ванній і інших кімнатах. Для того щоб зменшити відходи і були створені такі розміри плитки.

Класика, яка вже не класика

Розповсюджені ідеї про те, що оздоблення підлоги і стін мармуром — це класика, коріння якої йдуть ще з Давньої Греції. Дійсно використання мармуру налічує тисячолітню історію, але плитка під мармур має широке застосування і в ультрасучасних інтер’єрах. Зараз можна бачити чудові проекти в яких використання плитки під мармур поєднується і з меблями з сучасного стилю або хай-тек або Арт Деко або модерн. Великий асортиментний ряд дозволяє ідеально підібрати плитку під ваш інтер’єр.

Зараз ви маєте можливість купити найрізноманітнішу плитку під мармур і прикрасити нею своє житло, офіс або готель. Багаті колірні рішення, що імітують різні види перстіжних мармурів, стануть естетичним і практичним прикрасою будь-якого будинку. У нашому салоні в вашому розпорядженні будуть всі види плитки під мармур має кілька сотень колірних рішень від звичної Calacatta до екстравагантної Azul Macauba, від Ярок-білого кольору до глибокого чорного. Цінова категорія італійської плитки під мармур досить широка від 40е / м2 за стандартні формати 60х60см і до 150Е / м2 за великоформатну плитку в розмірі 150х300 см. При цьому вся плитка дуже високої якості.

Плитка під мармур в інтер’єрі

Керамогранітну плитку під мармур застосовують для обробки підлоги і стін, використовують в якості панно, нею облицьовують барні стійки, стільниці, створюють кухонний фартух. Залежно від фактури малюнка, вона є ідеальним рішенням для віталень і ванних кімнат. Як панно найчастіше використовують так звану «метелика», декоративне рішення яке прийшло з мармуру. Ідея мармурової «метелики» полягає в двох дзеркальних слябах розміщених поруч. Досить багато виробників керамограніта мають в своєму асортименті таке рішення для плитки під мармур, приблизна ціна подібних композицій 160-220 е / м2. Для облицювання фасадів кухонь досить часто використовують великоформатну плитку 3мм товщини. Для стільниць існує великоформатна плитка в розмірі 160х320 товщиною 12 мм і в такому ж розмірі товщиною 20мм.

У нас можна купити іспанську та італійську плитку під мармур в різних розмірах і товщині, за найкращою ціною. Гарантуємо високу якість і точні терміни поставки.