Дизайнерська плитка

Дизайнерська плитка, зібрана в наших колекціях, являє собою зразки високої європейської якості, а також має цікаві і захоплюючі естетичні властивості. Плитка під мармур або під цемент, безперечно, зможе відобразити унікальні знахідки сучасних дизайнів. Мінімалістичний дизайн приміщень буде можливим з використанням плиток з декором під камінь. Незалежно від того, в укладанні ваших стін або підлоги буде використана плитка під камінь або плитка під бетон. Центральним моментом в застосувані таких урбаністичних матеріалів є передача кращих і сучасних властивостей таких матеріалів.

Дизайнерська плитка різних форматів створена для передачі кращих рішень і мотивів для декору ситуацій на піку моди. У їх якості може бути обрана, наприклад, плитка під онікс. Яка своїм відображенням створює блискуче покриття для стін або підлоги будь-яких кімнат всередині будинку або квартири.

Багато плитки, крім різних однотонних відтінків, приємних і рівних квітів, різного колірного діапазону, можуть бути складені в додаткові візерунки або патерни для укладання. До того ж, всередині колекцій дизайнерської плитки, ви зможете знайти також красиві декори і орнаменти зверху поверхонь самих плит, які повторюють кращі історичні мотиви або створюють свої малюнки всередині кожної окремої колекції.

Плитки виготовляються в різноманітних форматах і фінішному матовому або глянсовому покритті, а також доступні в різних формах, таких як шестигранна плитка або мармурова мозаїка. Такі нетривіальні рішення зможуть відіграти додаткові або головні акорди в захопливості вашого дизайну.

Італійська плитка різних фірм обладае винятковою жизнестійкістю і витривалістю, так на захист її дивовижних дизайнів завжди стоїть висока якість виробництва.

Дизайнерські плитки — це завжди першокласні приклади колірних структур і відібраних поверхонь під камінь або під мармур, які більш витримані і строгі. Мармурова мозаїка буде хорошим дизайнерським рішенням для укладання приміщення вбиралень, СПА, салонів або студій краси, зважаючи на свій блискучий зовнішній вигляд. А фінішне матове або глянсове покриття, тільки доповнить гру світла.