Плитка під старовину

Плитка під старовину чудово впишеться в якості обробки житлових будинків і квартир, де вона зможе розбавити і облагородити зовнішній вигляд стін, підлоги, предметів меблів. І ще більш переконливо відобразить прекрасні і дорогі дизайни комерційних об’єктів. Кафе і парадних готелів чи ресторанів, стануть залучати більшу кількість поглядів і внутрішня або зовнішня обробка поверхонь під старовину, стане їх відмітним знаком.

Плитка під старовину — це унікальний дизайн, який знаходиться в рамках колекцій багатьох плиток під мармур, під камінь, під бетон і під дерево. Текстура і поверхні таких плиток піддаються технологічному відточенню змін, в ході яких вони розкреслюються, модернізуються і набувають новий оригінальний вигляд. Який виглядає, дійсно, видатним. Захоплюючі декори, представлені в безлічі варіантів і доступних зразків.

Різноманітність ефектів плитки

Плитка під бетон даного зразка є досить популярним і виграшним вибором для дизайнів індустріального стилю, що виглядає надзвичайно цікаво. Плитка під камінь, яка наслідує кращі зразки гірських порід або природних відтінків, стане значущою знахідкою, якщо її верхні шари будуть прикрашені подібним декором. Не залежно від того, використовується один або кілька відтінків таких плиток. Всі разом вони можуть бути об’єднані застосуванням матового або глянцевого фінішного покриття, доступного практично в кожній колекції. Тонка плитка допоможе в укладанні, з огляду на всі необхідні деталі. А разом з такою спеціальною обробкою верхніх шарів, актуальний і креативний зовнішній вигляд всередині або зовні приміщення здивує майже будь-кого. Це стандартне рішення, що є еталоном серед інших, буде доречним при будь-яких обставинах.

Предмети меблів, завдяки обробці стін такою плиткою, будуть виглядати ще більш цікаво і інтригуюче. Стильна плитка, відповідна під будь-яку атмосферу, з блиском, утворює характерний фон або допоможе в створенні іншого відповідного настрою.

Плитка під старовину завжди залишатиметься оригінальним рішенням всередині сучасних або ж більш консервативних і класичних приміщень. Різні матеріали і формати такої плитки, відтворюють незвичайні дизайни всередині інтер’єру. Передаючи на своїй поверхні тріщини, потертості, шорсткості, сліди корозії та зношені матеріали.