Керамограніт

Керамограніт (керамічний граніт) — Кераміка міцна як граніт. Основна відмінність від звичайної керамічної плітки- це те, що перед випалюванням відбувається пресування при тиску 400-500 кг / см² і як наслідок низька водопоглащение.

Існує часта омана, що в складі керамограніта є натуральний граніт, це не відповідає дійсності. Керамограніт складається з суміші сировинних матеріалів, склад яких ідентичний стекловидному фарфору (використовуваного у виробництві сантехніки і посуду).

В англійській мові для керамограніта використовується назва Porcelain Stoneware — яке прямо можна перевести як «фарфоровий камінь».

Таким чином, це повністю непроникний матеріал з високими механічними характеристиками. Термін «фарфор» (Porcelain), що підкреслює вишукану елегантність керамограніта, походить від використання каоліну. Це один з різновидів білої глини, яка використовується і у виробництві кістяного порцеляни.

Глини і цінні польові шпати, котрі піддаються випалу при екстремально високих температурах (1400C), перетворюються в керамічну плитку з наступними характеристиками:

  • хімічною стійкістю
  • морозостійкістю
  • ударною в’язкістю
  • стійкістю до подряпин
  • стійкість до мокрого і сухого стирання
  • стійкістю до абразивного стирання

Між керамогранитом і керамічною плиткою є важливі відмінності. Розглянемо їх.

  • Різниця полягає в водовбирною здатності.

Керамограніт відомий своєю низькою водовбирною здатністю — менше 0,5%. Це значно підвищує його стійкість до вологості. Ось чому він так рекомендується як матеріал для підлоги і для стін ванних кімнат, кухонь, басейнів і спа-центрів. У звичайної керамічної плитки коефіцієнт водопоглинання може досягати 6%, тому її не використовують для зовнішньої обробки і приміщень з великою вологістю.

  • Чому у нього таке низьке водопоглинання?

Керамограніт виготовляється з керамічної суміші, збагаченої основою у вигляді польового шпату. Це допомагає матеріалу досягти рідкого стану при випалюванні. Таким чином закривається більшість існуючих пір. Це знижує водопоглинання керамогранитной плитки і оптимізує інші якості, такі як стійкість до морозу, хімічних впливів і плям. Це також призводить до утворення надзвичайно твердих кристалічних фаз, які покращують його опір стирання і міцність на розрив.

  • Яка міцність керамограніта?

Завдяки своїй високій міцності (200 кг / см2), яка на порядок вище ніж у керамічної плитки, керамограніт став одним з найбільш затребуваність матеріалів для облаштування підлог у житлових і комерційних приміщеннях, таких як аеропорти, торгові центри, станції залізничного транспорту і метро. І у всіх місцях де потрібна виняткова міцність і збереження зовнішнього вигляду в умовах жорсткої експлуатації. Як Матріал для підлоги керамограніт практично витіснив традиційний граніт і мармур, не тільки з великих будівельних проектів, а й житлових будинків. Термін служюи італійського керамограніта прийнято вважати рівним 100 років.

Основним завданням при створенні керамограніта для підлоги було отримати новий матеріал. Який буде мати більш високі характеристики міцності, високим ступенем оброблюваності, легким вагою і красивим декоративним видом. І найголовніше бути дешевше традиційних матеріалів.

Керамограниту знадобилося більш ніж сто років прогресу для досягнення цих цілей. Як бачимо до 2020 року це більше ніж вдалося. На даний момент по міцності керамограніт перевершує всі натуральні матеріали, і по красі теж, при цьому його можна використовувати як усередині приміщення, так і для вулиці. Природно, маючи такі характеристики міцності італійський керамограніт може бути використаний як для підлоги, так і для оздоблення стін. Висока хімічна стійкість, морозостійкість, і великий опір стирання — дозволяють застосовувати італійський керамограніт для фасадів і навіть в промислових виробництвах. При цьому ціна істотно дешевше натуральних матеріалів, — ціна на високоякісний керамограніт починається від 25 € за 1 м2!

Великоформатний Керамограніт — високотехнологічний матеріал

Сучасні технології виготовлення керамограніта, такі як CONTINUA + дозволяють виробляти великоформатні плити розміром 300х150 і 320х160 в товщині 3 мм, 5,5 мм, 6мм, 7мм, 12мм і навіть 20мм. Зазвичай керамогранітні плити великого розміру з товщиною 12мм і 20мм використовуються для виробництва стільниць та меблів. Де завдяки красі і стійкості до високих температур (випал при 1400C), хімічних реагентів і антастатічності — вже заслужили велику популярність.

Неможливо уявити дизайн інтер’єру сучасного будинку без використання керамограніта, будь то житлове приміщення і комерційне. Керамограніт настільки міцно увійшов в будівельний світ, що в даний час вже викликає здивування, коли використовуються натуральні оздоблювальні матеріали такі як мармур, або камінь, або граніт, — адже вони не такі красиві і міцні як керамічний граніт.

Компанія Frotelly продає італійський керамограніт і керамічну плитку більше 15 років. Ми офіційний дилер світових лідерів у виробництві Porcelain Stoneware таких як Ariostea, Graniti Fiandre, FMG Ceramice, Atlas Concorde, Marazzi, Ragno, Flaviker, Coem Ceramiche, Fap Ceramiche, Ariana, CasalGrande Padana, La Fabbrica, AVA Ceramiche, Rex Ceramiche, Florim, Mirage, Versace, Petracers та інших.

Ми пропонуємо відмінні ціни і професійну консультацію при виборі італійського керамограніту. Доставка «до будинку» по всій території України! Для замовлення керамограніта телефонуйте 050 333 6 777