Італійська плитка для ванної

Італійська керамогранітна плитка для ванної. Це поєднання суперсучасного дизайну, надійності і довговічності. Яскраві відтінки, оригінальні малюнки та орнаменти завоювали світову любов. У колекціях італійських виробників кожен покупець знайде для себе плитку, яка стане фундаментом неповторного інтер’єру.

У колекціях італійської плитки для ванної представлений облицювальний керамограніт, який виконан в одному і тому ж дизайні. Як правило, настінна плитка виготовлена ​​за методом одинарного випалу. А для підлоги кераміка — двухобжіговая, даний метод забезпечує матеріалу зносостійкість і міцність.

Останні 5 років велику популярність має керамограніт, як класичний 10мм так і суперсучасний тонкий 6мм. Обсяг продажів керамограніта становить 80% від загального ринку керамічної плитки в світі. Керамограніт використовують у ванних кімнатах як плитку для підлоги так і як плитку для стін. Завдяки сучасним технологія виготовлення керамогранта можна з великою точністю відтворити на керамічній плитці малюнок натурального мармуру або напівдорогоцінного онікса, а плитка під дерево практично не відрізнити від натурального паркету. Це якість керамограніта дає можливість створити дизайн ванної кімнати реалістичним, живим і затишним.

Технічні характеристики плитки в ванну з Італії

Сучасній італійський плитці для ванної кімнати притаманні високі якісні характеристики, які дозволяють їй зберігати свій первинний вигляд без змін протягом декількох десятиліть:

  • плитка для підлоги не ковзає — навіть при наявності на ній води;
  • керамогранит стійкий до впливу хімії, особливо, до кислоти. кислота, як правило, компонент багатьох чистячих засобів;
  • італійська плитка у ванну екологічно безпечна і невибаглива в догляді;
  • завдяки технології спеціального випалу, плитка не втрачає насиченість кольору.
  • термін служби керамогранітной плитки можна порівняти з терміном служби всього будинку.

Плитка для ванної з Італії — рішення ваших дизайнерських задумок

Саме дизайн керамогранітної плитки для ванної з Італії задає моду на ринку кераміки. У колекціях виробників представлені різні дизайнерські рішення: плитка, мозаїка, декори, композиції з панно, контрастно-колірні варіанти, різні рельєфи, сходи, плінтуса. Також варто сказати про стильові напрями: хай-тек, модерн, арт-деко, класика, мінімалізм — асортимент італійської плитки для ванної дійсно величезний.

У салоні Frotelly (Київ) представлена ​​італійська керамічна плитка для ванної з найновіших колекцій, що допомагає втілити будь-який дизайн-проект. Завжди готові до співпраці, телефонуйте: +38 (050) 333-6-777.